Виконання конкурсних робіт учнями Малої Академії наук України на базі кафедри фізики

15:43, 21-11-2018

Стає традиційним проводити конкурсні роботи учнями Малої Академіі наук України на базі лабораторій кафедри фізики. Третій рік поспіль учні Технічного ліцею Дніпровського району м. Києва відвідують кафедру фізики Державного університету телекомунікацій з метою проведення досліджень за програмою підготовки конкурсних робіт Малої Академії наук України (МАН). Викладачі кафедри фізики завжди сприяють бажанню учнів навчальних закладів України  займатися дослідницькою роботою,  створюють умови для їх інтелектуального, духовного і творчого розвітку.

Заняття проводять  зав. кафедри Андреєва Н.О., доцент Гориня Л.М. та старший викладач Морозова С.В.

В цьому році 8-го листопада також відбулися заняття з учнями Технічного ліцею Дніпровського району м. Києва.

Результати дослідницьких робіт учнів будуть представлені  на конкурс в Малу Академію наук Украіни. У минулих роках деякі роботи, проведені на базі кафедри фізики нашого університету, зайняли перші місця по Києву та Україні.

Викладачі кафедри фізики бажають успіхів новому поколінню науковців та запрошують їх до вступу в наш Державний університет телекомунікацій!