Чергове підвищення кваліфікації викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності

10:15, 25-11-2018

Сучасні реформаторські віяння в освітній галузі, інтеграція в Європейський освітньо-науковий простір, вимоги сучасного ринку праці зумовлюють застосування відповідних підходів до формування сучасного фахівця, оновлення змісту і способів організації навчання, що потребує систематичного вдосконалення методів та форм підготовки, перепідготовки, стажування, підвищення кваліфікації викладачів вищих закладів освіти.

Розуміючи актуальність окресленої проблеми та з метою осучаснення навчального процесу, викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності постійно вдосконалюють свої науково-педагогічні навички, відвідуючи тематичні круглі столи, тренінги, семінари тощо.

Цього тижня успішно завершила курс підвищення кваліфікації в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України та захистила випускову роботу на тему «Традиції та новації сучасної освіти» доцент кафедри, канд. філос. наук Р.В. Аташкаде.

Щиро вітаємо колегу з цією подією та зичимо нових науково-педагогічних звершень!!!