Успіх майбутнього набору – це успішна профорієнтаційна робота вже сьогодні!

14:36, 28-11-2018

22 листопада 2018 року в гімназії 237 міста Києва, відбулася зустріч з інструктором Академії CISCO, аспірантом кафедри комп’ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій Лосєвим Миколою Олександровичем «Кібербезпека від компанії CISCO».

Викладач познайомив старшокласників із переліком дій в Інтернеті, що можуть скомпрометувати їх безпеку та конфіденційність, технічними і когнітивними навиками, необхідними для досягнення успіху в сучасному цифровому світі. Розповів про перспективні спеціальності IT сфери та навів приклади працевлаштування таких спеціалістів.

Микола Олександрович ознайомив учнів з усіма курсами від Академії Cisco та запросив старшокласників на екскурсію до Державного університету телекомунікацій.