Привітання найкращих студентів Солом’янського району

14:48, 29-11-2018

16 листопада 2018 року в Солом’янській адміністрації привітали найкращих студентів району з Міжнародним днем студента.

Керівник району Максим Шкуро побажав студентам успіхів і нових звершень та вручив листи-подяки. «Сподіваюся, що багато з вас після закінчення навчання залишаться працювати в нашому районі, а може навіть влаштуються на роботу до адміністрації. Адже сьогодні потрібні молоді, висококваліфіковані кадри та свіжий погляд для інноваційного розвитку району», − зазначив голова Солом’янської РДА.

Серед студентів Навчально-наукового інституту захисту інформації за високі здобутки у навчанні, наполегливу працю, активну участь у житті Солом’янського району лист-подяку отримала студентка 3 курсу Перепелиця Ліна.

Тож хотілось би побажати всім студентам наснаги, ще більше досягнень, нових відкриттів та успіхів.