Випускники Державного університету телекомунікацій діляться досвідом з нашими студентами

15:35, 29-11-2018

Випускники Державного університету телекомунікацій Олег Бордіян, Дмитро Гоголь та Сергій Мезін, по закінченню університету заснували ІТ компанію Pipl.ua і отримавши певний досвід, вирішили поділитися ним з нашими студентами і провести лекцію на тему: «Розумний будинок і IoT технології».

На сьогоднішній день Олег є керівником компанії Pipl.ua, який активно розвиває напрямок сучасної безпеки і інтелектуальних домашніх технологій.

Однією з найцікавіших сфер розвитку прикладних інформаційних технологій є системи розумного будинку - комплекси апаратно-програмних засобів, які в автоматичному режимі стежать практично за всіма процесами будинку.

Це може бути безпека, система захисту від виникнення небезпечних ситуацій, контроль за кліматичними характеристиками і безліччю інших аспектів побуту.

Лекція буде присвячена кількома напрямками - це відеоспостереження, охоронна сигналізація, системи розумного будинку, IoT (Internet of Things) та синергія всіх цих систем для забезпечення комплексного контролю за своїм будинком або квартирою.

Кілька слів про кожному з цих напрямків:

• Камери відеоспостереження - найбільш популярні на сьогоднішній день пристрої для захисту майна і в тому числі, є компонентами багатьох систем розумного будинку.
  • Охоронна сигналізація - це цілий комплекс пристроїв, що стежать за безпекою кожного, потенційно слабкого місця вашого будинку.
  • Система «Розумний будинок» - одне з найцікавіших напрямків автоматизації, яка включає в себе віддалений контроль практично за будь-яким процесом в будинку.
  • IoT (Internet of Things) - новий і найбільш цікавий напрямок розвитку обладнання, основною особливістю якої є зв'язок самих різних пристроїв вашого будинку в одну мережу і обмін інформацією між ними.

Звичайно, це далеко не всі аспекти розвитку технологій, які торкнеться лекція і, більш того, найбільш цікаве обладнання буде продемонстровано в роботі, а на всі питання відповість технічний фахівець компанії Pipl.

Запрошуємо всіх бажаючих!!!

Дата і час проведення заняття: 3 грудня 2018 року, в аудиторії 225 о 13:30!