Вперше! 8-9 грудня в Києві GlobalLogic Kyiv Embedded Hackathon: Smart City

21:48, 02-12-2018

До уваги студентів 4, 5, 6, 7 курсів денної та заочної форм навчання!

GlobaLogic запрошує  студентів 4, 5, 6, 7 курсів на перший в Україні Embedded-хакатон, присвячений технологіям розумного міста і автономного транспорту! Захід відбудеться 8-9 грудня 2018 року з 10-18 години, участь безкоштовна!

Embedded system або вбудована система - спеціалізована мікропроцесорна система управління, контролю і моніторингу, концепція розробки якої полягає в тому, що така система буде працювати, будучи вбудованою безпосередньо в пристрій, яким вона керує.

Учасники отримають унікальну можливість попрактикуватися у найтрендовішій автомобільній темі на базі платформи Smart City від GlobalLogic!

У хакатоні братимуть участь команди від 2 до 4 людей. Якщо у вас немає команди, організатори допоможуть зібрати її з індивідуальних заявок.

Для хакатону GlobalLogic підготував міні-місто із дорожньою інфраструктурою і робо-машинки. Кожна команда отримає модуль управління машиною та інтерфейс передачі даних, що відповідає V2X-стандарту. Задача команд — реалізувати логіку руху і прийняття рішень, що дозволяє автомобілям рухатися містом, дотримуватися правил дорожнього руху і уникати зіткнень.

Наприкнці хакатону команди продемонструють, на що здатні їхні машинки. Переможців обере журі менторів GlobalLogic, яке оцінюватиме:

• наскільки правильно машинка рухається містом;
  • наскільки добре машинка дотримується правил дорожнього руху;
  • наскільки правильно побудований обмін даними між машинками і прийняття ними рішень.

Команда переможців отримає цінні призи.

Реестрація до 5 грудня за посиланнямhttps://www.globallogic.com/ua/news/globallogic-kyiv-smart-city-hackathon/

Наше життя – це наші емоції та враження,
подаруйте собі захоплюючі вихідні!
Запрошуємо до участі та регістрації!