З Днем Збройних Сил України!

15:55, 06-12-2018

Кафедра мобільних та відеоінформаційних технологій щиро вітає з Днем Збройних Сил України!

6 грудня в Україні відзначається загальне професійне свято усіх українських військовослужбовців - День Збройних Сил України.

6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Рівно через два роки - 6 грудня 1993 року - ВРУ заснувала дату для проведення Дня Збройних Сил України. Вона була приурочена до дня прийняття закону "Про Збройні Сили України". Тому саме вона увійшла в історію сучасної Української держави як професійне свято української армії.

Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших будинків, спокій близьких – в ваших надійних, сильних руках. Тож прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки -

Низький уклін і тричі "СЛАВА!"

Українські захисники