Навчання в НПО "Інфотех" студентів навчально-наукового інституту Захисту інформації

14:40, 12-12-2018

На кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту широко застосовуються інноваційні підходи щодо підвищення практичної складової підготовки майбутніх фахівців з інформаційної безпеки. Реалізувати адекватність навчання студентів вимогам сучасного ринку кафедрі допомагають компанії-партнери.

Так, на цьому тижні успішно завершили навчання в НПО "Інфотех" за базовим курсом інсталятора відеонагляду, охоронних систем та систем контролю доступу студенти навчально-наукового інституту Захисту інформації: Лібега Лілія Андріївна, Бортник Олексій Сергійович, Яровенко Анастасія Юріївна, Дорохін Орест Олександрович, Ліщук Інна Володимирівна, Бабич Олександр Владиславович, Резнік Роман Вікторович, Кушнір Дмитро Ігорович, Гапоненко Олександр Ігорович, Даниленко Сергій Олександрович.

Дана подія вже є доброю традицією удосконалення практичної складової навчання, яка, окрім сертифікатів та рекомендацій, надає нашим студентам можливість успішного працевлаштування на підприємствах галузі.