Про зарубіжне стажування без відриву від виробництва викладача кафедри УІКБ Мужанової Тетяни Михайлівни

09:59, 14-12-2018

Доцент кафедри “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою” кандидат державного управління Мужанова Тетяна Михайлівна пройшла закордонне науково-педагогічне стажування на тему «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» й отримала відповідний міжнародний сертифікат.

Організатором стажування став Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору (м. Рига, Латвія) за підтримки Причорноморського науково-дослідного інституту економіки і інновацій (Україна).

Стажування проводилося без відриву від виробництва згідно Статуту інституту та договору про співпрацю в сфері науково-технічної та освітньої діяльності в рамках створення наукового кластеру «Інтермаріум» (Литва, Латвія, Польща, Молдова, Україна).

Програма стажування включала в себе:

• ознайомлення з історією розвитку освітньої системи Латвії через офіційний інформаційний портал Міністерства освіти Латвії;
  • ознайомлення зі спектром профільних спеціальностей в галузі економіки та управління, системою роботи Латвійської національної бібліотеки;
  • підготовка тез науково-методичної доповіді за обраною проблематикою (профілем роботи здобувача);

Довідка

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує міжнародний досвід кандидата на здобуття вченого звання доцента і професора відповідно до нового Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань в Україні, а також враховується при ліцензуванні та акредитації освітніх послуг.

Перелік спеціальностей, для яких проходило  стажування:

1. 051. Економіка.
  2. 292. Міжнародні економічні відносини.
  3. 071. Облік та оподаткування.
  4. 072. Фінанси, банківська справа і страхування.
  5. 073. Менеджмент (за видами).
  6. 281. Публічне управління і адміністрування.
  7. 075. Маркетинг.
  8. 076. Підприємництво, торгівля і біржова діяльність.
  9. 241. Готельно-ресторанна справа.
  10. 242.Туризм.
  11. 232. Соціальне забезпечення.
  12. 028. Менеджмент соціокультурної діяльності.
  13. 256. Національна безпека (економічна безпека).

Навчальне навантаження стажування без відриву від виробництва становило 5 кредитів (150 годин). Збірник тез науково-методичних доповідей після присвоєння ІSВN розміщується в репозиторії Національної бібліотеки Латвії і з сертифікатом надсилається  учасникам стажування на їх поштову адресу.