Інноваційні дослідження в галузі телебачення та радіомовлення

10:29, 14-12-2018

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій підтримує активних студентів, які навчаються на 3 курсі факультету Телекомунікацій та працюють в різних галузях телекомунікацій, в ініціативі розповісти про унікальності професій в галузі телебачення та радіомовлення. Були представлені презентації на теми:

• Телевізійна відеокамера;
  • Монтаж відзнятого матеріалу;
  • Зйомка в нічний період доби.

Студенти факультету телекомунікацій, які працюють за спеціальністю, презентували матеріал однодумцям про можливості телебачення та радіомовлення.

Першим хто представив матеріали про телевізійну камеру був студент групи ТСД-33 Мамекін Євген. Він розповів не лише про телевізійну камеру, а  й про види камер, можливості оптичних засобів та матричні системи.

Студенти групи ТСД-33, Бочко Марк та Жук Віктор, розповіли про складнощі зйомки та обробки матеріалу в нічний період доби. Які програми найкращі для покращення якості зображення.

Про сам процес обробки та монтажу відзнятого матеріалу розповіли студенти групи ТСД-31 Каграманова Юлія та Свердлюк Богдан. Презентуючи нам програму Adobe Premiere Pro, яка користується попитом на виробництві.

Проведені студентами дослідження будуть покладені в основу інноваційного змісту навчання дисципліни “Основи телебачення та радіомовлення”.