Засідання наукового гуртка «ІТ-МАРКЕТОЛОГ» - розуміння важливості франчайзингу в Україні

10:40, 10-12-2018

4 грудня для студентів спеціальності ‘’Маркетинг’’ викладачі кафедри маркетингу провели засідання наукового гуртка ‘’ІТ -  маркетолог’’, за темою: «Актуальність франчайзингу в Україні та у всьому світі».

Зустріч відбулася за участі керівника студентського наукового гуртка доцента кафедри Н.О. Євтушенко, завідувача кафедри Виноградової О.В., викладачів кафедри маркетингу: доцента Л.О. Плахотнікової та старшого викладача О.В. Крижко, а також студентів груп МРД-11,  МРД-21 та МРД-31.

Основою для доповіді стала подія Другий міжнародний Форум ресторанного і готельного франчайзингу FranchiThink-2018, на якій побували завідуюча кафедри Виноградова О.В., доцент кафедри Євтушенко Н. О. та викладач кафедри Крижко О.В. і розповіли нам про особливості розвитку франчайзингу в Україні.

Яскравою була презентація доцента кафедри Євтушенко Н.О. про актуальність франчайзингу в Україні. Нові можливості для готельно – ресторанного бізнесу, правилість організування франшизи та які плюси вона дає, що потрібно робити маркетологу, щоб укласти угоду про ліцензійне використання бренду з компанією, яка володіє цим брендом – всі ці питання були розглянуті і обговорені в ході засідання.

Після невеличкого інформаційного вступу, студенти групи МРД-11 мали змогу ознайомитися з найбільш успішними франшизами готельного та ресторанного бізнесу, як це влаштовано і чому варто розвивати франчайзинг в Україні.

Під кінець виступу на обличчях студентів не було видно й каплі втоми, а очі горіли вогниками цікавості, з чого можна зробити висновок, що доповідь видалася вдалою й вся інформація була почута і поглинута студентами, які завжди раді покращити себе і збільшити свій запас знань, адже світ розвивається і маємо іти на крок попереду.