Нове сучасне обладнання на кафедрі Комп’ютерної інженерії

14:20, 15-12-2018

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі Комп'ютерної інженерії створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компанії-партнера Cisco та з використанням сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Вже з першого курсу викладаються практичні заняття по спеціальності на дисциплінах «Апаратні та програмні засоби комп'ютерної інженерії», «Основи комп'ютерної інженерії» та «Архітектура комп'ютерів» в сучасній лабораторії. Кафедра комп’ютерної інженерії завжди слідкує за розвитком в сфері інформаційних технологій, в зв’язку з цим на кафедрі з’явилось нове сучасне обладнання.

Кафедра комп’ютерної інженерії висловлює подяку за плідну співпрацю щодо підготовки ІТ спеціалістів, які знаються на інноваційних технологіях та сприяють працевлаштуванню випускників.