Робота кафедри Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій з старшокласниками в рамках довузівської підготовки молоді

13:06, 18-12-2018

10 грудня в Спеціалізованій школі №71 і 11 грудня в школі №36 ім.С. П. Корольова м.Києва представниками кафедри Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій була проведена профорієнтаційна робота з учнями 10 і 11 класів.

Під час бесіди з учнями була надана інформація про Державному університеті телекомунікацій та його спеціальностям. Учні 10 і 11 класів дізналися про інноваційні зміни навчання і практичну складову підготовки студентів, наукових гуртках, компаніях-партнерах кафедр і спеціалізованих курсах від світових лідерів в сфері IT-технологій, таких як HP, Cisco, Eutelsat, Huawei, Juniper і багатьох інших.

Майбутні студенти дізналися, що в Державному університеті телекомунікацій вони вже з першого курсу вивчають предмети, які відносяться до їх спеціальності. А так само англійську мову, яка вивчається на 1-2 курсах по 3 пари в тиждень, а на 3-5 курсах спеціалізована англійська, що допоможе студенту оволодіти технічною англійською мовою на рівні стандарту В2.

У той же час здійснюється навчання до 50% практичної складової від загального обсягу матеріалу.

В результаті проведеної роботи, учні зацікавилися університетом і проявили бажання вчитися в ньому.

Фотографії