Співпраця кафедри Комп’ютерної інженерії з дружніми кафедрами університету

07:22, 22-12-2018

В наступному навчальному семестрі викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії в рамках дисципліни «Апаратні та програмні засоби комп'ютерної інженерії» викладатимуть курси компанії Cisco для студентів першого курсу Навчально-наукового інституту Захисту інформації.

Для забезпечення якості проведення практичних занять з дисципліни «Апаратні та програмні засоби комп'ютерної інженерії» на кафедрі Комп'ютерної інженерії створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компанії-партнера Cisco та з використанням сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Викладачі кафедри ознайомлять студентів з можливістю вивчати безкоштовно курси компанії Cisco не тільки з комп’ютерної інженерії, а з Інформаційної безпеки безкоштовно.

Студенти мають можливість після закінчення курсів отримати міжнародний сертифікат компанії Cisco, успішно розвиватись, самовдосконалюватись і працевлаштуватись на високооплачувану посаду.