На кафедрі Комп’ютерної інженерії вийшла збірка тез 12 Міжнародної науково-технічної конференції «Проблеми Інформатизації»!!!

22:07, 30-12-2018

На кафедрі Комп’ютерної інженерії вийшла збірка тез  ХІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Проблеми Інформатизації», яка відбулась 12 – 13 грудня 2018 року.

На конференції були представлені доповіді за наступними секціями:

• Секція 1. Інформатизація навчального процесу .
  • Секція 2. Інформатизація галузей промисловості.
  • Секція 3. Застосування та експлуатація телекомунікаційних систем та мереж.
  • Секція 4. Безпека функціонування телекомунікаційних систем та мереж .
  • Секція 5. Комп’ютерні методи і засоби інформаційних технологій та управління .
  • Секція 6. Інтелектуальні методи інформаційних технологій та управління.
  • Секція 7. Сучасні інформаційно-вимірювальні системи.
  • Секція 8. Новітні технології управління організаційними системами.
  • Секція 9. Перспективи розвитку конструкції та експлуатації повітряних суден.
  • Секція 10. Проблеми інтелектуальної обробки багатовимірних даних і кібербезпеки сучасного інфокомунікаційного простору.
  • Секція 11. Сучасне комерційне мережеве обладнання.

Звертаємо увагу, що вивчення англійської мови на кафедрі Комп’ютерної інженерії починається з першого курсу, по три пари на тиждень, вже з 3-го курсу викладається «Іноземна мова (фахова)», по два рази на тиждень. З 3-го курсу 20% занять проводиться англійською мовою. Таке навчання забезпечило можливість нашим студентам вільно володіти технічною англійською мовою та вести свою доповідь на конференції саме іноземною мовою.

Всі бажаючі ознайомитися з матеріалами тез доповідей можуть знайти їх за адресою.