Вручення сертифікатів компанії IBM - партнера кафедри Системного аналізу

10:03, 08-01-2019

Кафедра Системного аналізу приділяє велику увагу теоретичній і практичній підготовці студентів-аналітиків Державного університету телекомунікацій для забезпечення рівня їх підготовки відповідно до сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна лабораторія, в якій здійснюється підготовка спеціалістів із використанням сучасного програмного забезпечення компаній-партнерів кафедри.

Так, в навчальному процесі кафедри Системного аналізу викладається дисципліна «Організація баз даних та знань», до курсу якої входить вивчення програмного забезпечення корпорації IBM – системи управління базами даних DB2 Express-C.

За успішне вивчення вказаного програмного забезпечення були вручені сертифікати компанії IBM студентам:

• Бабенко Марії,
  • Морській Софії,
  • Петровській Анастасії,
  • Шевченко Марині,
  • Ящук Юлії,
  • Волошко Артему,
  • Карпик Катерині,
  • Сидоренко Максиму
  • Назаренко Олексію.

Бажаємо вам успіхів у подальшому навчанні в нашому університеті!