Видача сертифікатів Cisco Networking Academy за напрямком «Introduction to the Internet of Everything»

12:12, 12-01-2019

На кафедрі ІСТ відбулася видача сертифікатів Cisco Networking Academy за напрямком «Introduction to the Internet of Everything».

Студенти першого та третього курсу спеціальності Інформаційні системи та технології успішно пройшли  курс  під керівництвом старшого викладача кафедри ІСТ Тушич Аліни Миколаївни та отримали сертифікати Cisco Networking Academy за напрямком «Introduction to the Internet of Everything».

Навички роботи з IoT (Інтернет речей) допомагають перетворити бізнес у будь-якій галузі - від виробництва до збереження інформації. Завдяки глобальному доступу до Інтернету та зростаючій кількості пристроїв, що підключаються до нього, виникають воістину нескінченні можливості. Уявіть собі, що до 2020 року 26 мільярдів людей, систем і фізичних об'єктів будуть спільно використовувати дані через Інтернет. Це не один з можливих сценаріїв, а справжнісінька реальність, яка наближається до нас вже зараз.

Наші студенти не лише дізналися, як Інтернет речей змінює світ і які навички необхідні для отримання добре оплачуваної роботи в цьому новому світі, а й здобули наступних навичок та знань:

• Розуміння та пояснення переваг Всеосяжного Інтернету та задач, які пов’язані з його реалізацією.
  • Розуміння та пояснення взаємодії людей, процесів, даних та речей у Всеосяжному Інтернеті.
  • Розуміння та пояснення того, як об’єкти, підтримуючі та не підтримуючі підключення до ІР, можуть бути підключені до мережі для взаємодії у Всеосяжного Інтернеті.
  • Розуміння і пояснення процесів моделювання та прототипування в середовищі Всеосяжного Інтернету.