XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Практичні поради для тих, хто замислився над вступом у магістратуру або над другою вищою освітою

20:36, 13-01-2019

Рівень бакалаврської освіти являє собою за сутністю здобуту вищу освіту першого рівня. Фактично це вища освіта, що є достатньою для професійної діяльності за фахом та просування у ньому по кар’єрних сходинках. Однак, у випадку прагнення людини піднятися на найвищу ланку управління та обіймати керівні посади найвищого рівня тут є необхідність замислитися над вибором магістратури.

Розвиток у професії неможливий без отримання повної вищої освіти та, дуже часто, й додаткової вищої освіти. І це не данина моді, а вимога кар’єрного розвитку.

Для реалізації у обраній Вами справі та кар’єрного просування, для працедавця згодом від Вас потрібно буде підтвердження Вашого освітнього зростання. Як правило, кар’єрне зростання – це отримання посади, яка є керівною в певній галузі. Отже, головними знаннями для зростання є компетентності з ділової освіти. Працедавець, по-перше, вимагає певних «доказів» серйозності ваших позицій щодо намірів обіймати керівну посаду. Цим доказом і є диплом з ділової освіти. Зауважте: з ділової освіти! По-друге, працедавець має бути впевненим, що вам можна довірити представляти бізнес на фірмі, і що, крім ваших прагнень реалізуватись на керівній посаді і у діловому середовищі, у вас є  відповідні знання. Зауважте: управлінських ділових знань!

Сутність ділової освіти дещо споріднена із управлінською, але є більш широкою за неї. Саме спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» є абсолютним втіленням справжньої ділової освіти, яка пропонується в Україні.

В Державному університеті телекомунікацій, вперше розробили інноваційну освітньо-професійну програму спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», компетентнісні спроможності (ділові знання) якої розширені та уніфіковані. Уніфікованість ділових знань досягається шляхом формування дисциплінарних програм всіх курсів за європейськими принципами побудови ділової освіти, спрямованої в бік її абсолютної практичності та універсальної адаптованості для роботи нашого випускника як в управління державою, суспільством, так і в масштабних бізнес-структурах. Аналогічних пропозицій у вищій освіті України не існує!

Тому, здобувши ще освіту зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» наші випускники фактично досягають:

  • Професійного укріплення в отриманій спеціальності, здобутої на бакалавраті, як топ-управлінця з фаху і у бізнесі, і на рівні державного управління відповідною галуззю (справою, тощо).
  • Отримання другого диплому (другої освіти) для будь-якого працедавця означає Вашу спроможність до багатоваріативної реалізації у будь-якій роботі, а, отже, завчасно формує до Вас більш високу повагу і довіру як до фахівця.
  • Другий диплом, та, власне, сама по собі спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» надасть вам дуже широкі можливості на ринку праці і у житті, навіть без поєднання із іншими фахами.

Детальніше про сутність та інноваційність наукових розробок ДУТ зі спеціальності – читайте інформаційні повідомлення та сторінки кафедри ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ.

Читайте також
Переглядів: 4 487