Підвищення кваліфікації викладачів для забезпеченості інноваційної складової навчання

12:22, 15-01-2019

Маючи досвід успішної практичної діяльності, ґрунтовні теоретичні знання, науково-педагогічні працівники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності продовжують удосконалювати свою майстерність.

Наразі, завідувач кафедри Дименко Руслан Анатолійович, проходить підвищення кваліфікації у ДВНЗ Університет менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України.

Удосконалення професійних знань, сприятиме відточуванню майстерності викладання з урахуванням новітніх напрямів у освіті з можливістю їх використання в процесі викладання матеріалів студентам, що в подальшому надасть їм змогу застосувати отримані знання у практичній діяльності. Тим самим забезпечується реалізація концептуально нової інноваційної освітньої моделі підготовки майбутнього фахівця з врахуванням сучасних потреб ринку праці.

Вас може зацікавити:

1. Інноваційний зміст навчання: обмін досвідом
  2. Підвищення кваліфікації викладачів для забезпечення інноваційної складової навчання
  3. Інноваційний підхід до підприємницької освіти
  4. Новітній зміст навчання - виходимо на новий європейський рівень
  5. Інноваційний підхід до бізнес освіти в Державному університеті телекомунікацій
  6. Підвищуємо якість освіти