Навчатися може бути цікаво, головне – обрати правильний ВНЗ!

18:32, 15-01-2019

Минулого року я склала іспити та стала студенткою Державного університету телекомунікацій, але не першого курсу, а другого, бо розпочинала навчання за спеціальністю «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність» в іншому вищому навчальному закладі. Є бажання поділитися своїми враженнями від навчання, оскільки є з чим порівняти та виокремити певні переваги нашого університету.

Розпочавши навчання в ДУТ, одразу помітила істотні відмінності у викладанні матеріалу, адже лекція є більш цікавою, так як ви маєте змогу отримувати інформацію у вигляді презентацій, відео. Також неодноразово я приймала участь в конференціях, які проводяться університетом для студентства. В достатній кількості є технічні засоби, якими можна скористатися і подати підготований матеріал. Викладаються також дисципліни, які надають змогу використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання й у подальшому житті.

І на останок, хочу відмітити, що я проживаю в гуртожитку і там дуже зручно, затишно, є гаряче водопостачання.

Для себе я знайшла багато плюсів і впевнена, що ви також не розчаруєтесь.

Раздорожна Діана
студентка групи ПТБД-21