До уваги абітурієнтів та бакалаврів! Особливості вступу на заочне навчання у 2019 році

09:20, 16-01-2019

Умови прийому абітурієнтів на навчання  до Навчально-

наукового інституту  заочного та дистанційного навчання

Державного університету телекомунікацій:

Для здобуття освітнього рівня «Бакалавр»

Вступ за результатами ЗНО

Вступ на основі тільки  одного фахового іситу на спеціальності:

• «Телекомунікації та радіотехніка»,
  • «Інженерія програмного забезпечення»,
  • «Комп’ютерні науки»
  • «Комп’ютерна інженерія»,
  • «Системний аналіз»,
  • «Інформаційні системи та технології»,
  • «Кібербезпека»,
  • «Публічне управління та адміністрування»,
  • «Соціологія»,
  • «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Вступ за результатами  ЗНО з української мови та одного  фахового іспиту на спеціальності:

• «Менеджмент»,
  • «Маркетинг»,
  • «Економіка»,
  • «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року

Шановні  бакалаври!

Якщо  Ви  плануєте  у 2019 році продовжити  навчання у  магістратурі,  Вам  необхідно зареєструватись для  участі  у  ЗНО! Навіть,  якщо  Ви  ще  не прийняли  остаточного  рішення,  радимо зареєструватись для  участі  у  ЗНО,  тому,  що  25 березня ц. р. реєстрація  закінчується.

Для здобуття освітнього рівня «Магістр»

Вступ за результатами ЗНО з англійської мови та фахового іспиту на наступні спеціальності:

• «Комп’ютерна інженерія»,
  • «Кібербезпека»,
  • «Менеджмент»,
  • «Маркетинг»,
  • «Соціологія»,
  • «Публічне управління та адміністрування»

Вступ на наступні спеціальності за результатами  іспиту з англійської мови та фахового іспиту:

• «Телекомунікації та радіотехніка»
  • «Інженерія програма забезпечення»

З 2017 року у Державному університеті телекомунікацій навчання студентів проводитсья за концептуально новою освітньою моделлю, яка забезпечує нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці і повністю відповідає вимогам роботодавців.

Іноваційний зміст навчання передбачає, насамперед, що студенти навчаються тому, чому потрібно і як потрібно, теоретично – на основі сучасного розвитку науки і технологій, і практично – з використанням навчально-матеріальної бази, створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і программного забезпечення.

Важливою складовою інноваційної освітньої моделі є поєднання заочної форми навчання з елементами дистанційного навчання на основі новітніх інформаційно-комунікаційних технологій.

Значна увага приділена посиленню практичної складової навчання, поглибленому вивченню англійської мови.

Студенти навчаються в лабораторіях і спеціалізованих класах, оснащених сучасним новітнім обладнанням, наданим провідними компаніями у сфері виробництва телекомунікаційного обладнання і розроблення інформаційних технологій – Huawei, Juniper Networks, Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, Cisco, Microsoft та інших.

В Університеті створено тестовий центр всесвітньої мережі Pearson VUE, де є можливість отримати сертифікати, що надають право працювати у 175 країнах світу, відкрито академію Cisco, єдиний в Україні навчально-науковий центр технології Hewlett-Packard, функціонують навчально-наукові центри компаній Juniper, ZTE,Nokia, Epam, Eutel Sat.

Вартість навчання – 8-10 тис. грн. на рік, можлива помісячна оплата.

Визнання Державою високого рівня підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій підтверджено на міжнародній  виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2018», що відбулась в Українському домі 15-17 листопада 2018 року.

Виставка була організована та поведена за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Державний університет телекомунікацій  був удостоєний почесного звання:

• «Лідер вищої освіти України 2018» та отримав нагороди у таких номінаціях:
  • «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу» та Гран-прі у номінації:
  • «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології»

БАЖАЄШ БУТИ УСПІШНИМ - ЗАВІТАЙ ДО НАС!