Підсумкова атестація магістрів за освітньо-професійною програмою “Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту”

14:18, 17-01-2019

17 січня було почато роботу екзаменаційної комісії щодо захисту магістерських робіт за освітньо-професійною програмою “Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту”. Протягом двох днів група студентів денної форми навчання у кількості 19 чоловік будуть захищати свої роботи, у яких розглядаються актуальні проблеми захисту інформації, побудови комплексних систем захисту інформаційних систем та інші питання, які складають зміст спеціальності “Кібербезпека”.

Перші роботи, які були захищені сьогодні, в цілому показали добрі теоретичні знання студентів та їх уміння проводити дослідження у складній, але цікавій галузі знань.

Сподіваємось, що одержані знання та набуті навички дозволять нашим випускникам стати успішними фахівцями у сфері кібербезпеки та захисту інформації.