Вітаємо наших МАГІСТРІВ із успішним захистом дипломних робіт!!!

12:07, 18-01-2019

Шановні випускники, вітаємо із знаковою подією у житті – завершенням навчання!

Ось, і вже закінчилися щасливі роки студентства в Державному університеті телекомунікацій, Ви тепер – МАГІСТРИ!!!

Кафедра Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій вітає групу МНДМ-61 із успішним захистом магістерських робіт освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» спеціальності 073-Менеджмент спеціалізації «Менеджмент організацій та адміністрування». Відзначено, що теми представлених дипломних проектів актуальні та досить різноманітні, всі вони мають дослідницький характер і базуються на реальних даних. Висновки і рекомендації, що містяться в магістерських роботах, мають як теоретичне, так і практичне значення.

Щиро вітаємо Вас та бажаємо впевнено і рішуче крокувати до нових звершень, легко долати усі перешкоди на шляху до мети та стати успішними спеціалістами!

Фотографії