Відповідність дисциплін навчального плану викликам сьогодення

11:40, 22-01-2019

Випускники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності можуть бути як найманими працівниками так і роботодавцями. Але за будь-яких умов вони будуть суб’єктами трудових відносин. Саме тому нашим студентам викладається дисципліна «Правове регулювання трудової діяльності».

Єдиним державним органом, що займається вирішенням соціально-трудових відносин між найманими працівниками та роботодавцями є Національна служба посередництва і примирення.

За відповідність змісту навчання, його інноваційної складової що сприяє  правовій обізнаності учасників соціально-трудових відносин завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності був відзначений Подякою Національної служби посередництва і примирення.

Вас може зацікавити:

1. Міжнародний бізнес-форум «franchithink-2018. Create. Think. Buy»
  2. Стартап: бути чи не бути
  3. Курс «Економіко-правові аспекти створення та ведення бізнесу в україні»
  4. Підвищуємо якість освіти