Перший випуск магістрів на кафедрі Інженерії програмного забезпечення

16:19, 27-01-2019

26 січня 2019 року відбулась хвилююча подія для кафедри Інженерії програмного забезпечення – випуск перших магістрів!

Випускників привітав ректор Державного університету телекомунікацій Толубко Володимир Борисович, який відмітив, що завдяки іноваційним змінам, випускники отримали ґрунтовну теоретичну підготовку та практичні навичкам, що забезпечило більшості сьогоднішніх випускників вже працевлаштування, що і підтвердили випускники піднятими руками. А це краще підтвердження того, що ми досягли своєї мети - забезпечити підготовку конкурентоздатного фахівця, успішного в галузі!

До привітань керівництва та професорів Університету долучились представники ІТ-компаній. Від компанії Infopulse Ukraine випускників привітала Аліна Гапєєва, HR manager, Team Leader команды Candidate Communication Group, яка ознайомила  випускників з відкритими вакансіями в компанії.

Колектив кафедри ІПЗ долучається до всіх привітань!  Згадаймо той час коли Ви стали студентами магістратури кафедри Інженерії програмного забезпечення Державного університету телекомунікацій, коли Ви повірили нам! У кожного з Вас була мрія до якої Ви прагнули, Ви долали перешкоди, але впевнено рухались вперед! Вам було не просто отримувати нові знання, наше життя непросте і вимагало від Вас навчання суміщати з  роботою, родинні клопоти з навчанням. Але, Ви дійшли до сьогоднішнього дня. Сьогодні Ви отримуєте диплом МАГІСТРА.

Бажаємо Вам запам’ятати те відчуття перемоги, перемоги над собою, над обставинами, над своєю лінню. Запам’ятати, що Ви можете все! Запам’ятайте це відчуття. І коли у Вас виникне бажання щось покращити в своєму житті, не відганяйте його, змінюйте обставини і запам’ятайте, що при Вашому бажанні і наполегливості – Ви зможете все! Як змогли зараз!

Вітаємо Вас із завершенням навчання та бажаємо Вам не втрачати свого завзяття та наполегливості! Бажаємо Вам віри в свої сили та здійснення всіх заповітних мрій, здоров’я Вам та Вашим родинам, щастя та миру!

Дякуємо за довіру! В добру путь!

Фотографії