Випуск магістрів за спеціалізацією Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту

13:29, 28-01-2019

Серед студентів групи СЗДМ-61 дипломи з відзнакою отримали студенти Боцюк Остап Іванович, Чабан Богдан Валентинович, Лещук Андрій Олександрович, Приходько Владислав Олександрович і Гончаренко Володимир Олександрович.

Цей чудовий результат отримано завдяки наполегливому овладеванию теоретичними знаннями і отриманню практичних навичок використання сучасних засобів захисту інформації, якими оснащена навчальна лабораторія кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту.

В результаті впровадження інноваційного навчання випускники кафедри повністю відповідають вимогам компетенцій роботодавців і є конкурентноспроможними фахівцями в сфері кібербезпеки.

Колектив кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту вітає всіх випускників-магістрів з успішним завершення навчання в університеті і бажає нових досягнень в обраній професії!