Вітаємо магістрів-соціологів з отриманням диплому Державного університету телекомунікацій!

12:32, 01-02-2019

У Державному університеті телекомунікацій відбувся черговий випуск. З гордістю відзначаємо, що студенти спеціальності «Соціологія» також отримали заслужені дипломи, які підтверджують високий рівень професійних компетенцій.

У цей день прозвучало багато теплих слів і сердечних привітань. Напутні слова вимовив ректор ДУТ Толубко Володимир Борисович.

Колектив кафедри економіки підприємств і соціальних технологій приєднується до всіх привітань, які прозвучали для випускників та бажає їм міцного здоров'я, творчого натхнення і сподівається, що вони гідно нестимуть звання випускника Державного університету телекомунікацій та справами підтверджувати свою любов до України.

Фотографії