Державний Університет Телекомунікацій

Втілення результатів інноваційних технологій навчання у практичну діяльність підприємств

Інноваційний зміст навчання в університеті спрямовується перш за все на реальні практичні справи. Одним з прикладів реалізації такого підходу є практична спрямованість дипломних та магістерських робіт студентів.

Минулого року за кафедрою Систем інформаційного та кібернетичного захисту студентка заочної форми навчання Панкова Тетяна, яка працює в одному з підрозділів Укрзалізниці, проводила дослідження на тему "Вдосконалення відеонагляду за допомогою безпілотних літальних апаратів".

Результати її розробок знайшли своє відображення у реальному проекті щодо контролю рухомого складу та інфраструктури Укрзалізниці. У цьому році Тетяна разом зі своїми колегами перемогла у міжнародному конкурсі "UZ for Guard" щодо застосування безпілотників при діагностуванні мостів і тунелів на наявність дефектів та пошкоджень елементів конструкцій.

Колектив кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту щиро вітає випускницю нашої кафедри Панкову Тетяну з втіленням розробок її магістерської роботи в життя!

Оцініть новину:
9

Читайте також

Ханіна Тетяна Олександрівна Закінчила Державний університет телекомунікацій в січні 2019 року з відзнакою за спеціальністю 073-Менеджмент, спеціалі..
GSMA's Mobile World Congress пройде в Барселоні 25-28 лютого 2019. GSMA Mobile World Congress (MWC) - найбільша в світі міжнародна виставка..
14 лютого відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності під назвою «Економiко-право..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 221
^