Державний Університет Телекомунікацій

Втілення результатів інноваційних технологій навчання у практичну діяльність підприємств

Інноваційний зміст навчання в університеті спрямовується перш за все на реальні практичні справи. Одним з прикладів реалізації такого підходу є практична спрямованість дипломних та магістерських робіт студентів.

Минулого року за кафедрою Систем інформаційного та кібернетичного захисту студентка заочної форми навчання Панкова Тетяна, яка працює в одному з підрозділів Укрзалізниці, проводила дослідження на тему "Вдосконалення відеонагляду за допомогою безпілотних літальних апаратів".

Результати її розробок знайшли своє відображення у реальному проекті щодо контролю рухомого складу та інфраструктури Укрзалізниці. У цьому році Тетяна разом зі своїми колегами перемогла у міжнародному конкурсі "UZ for Guard" щодо застосування безпілотників при діагностуванні мостів і тунелів на наявність дефектів та пошкоджень елементів конструкцій.

Колектив кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту щиро вітає випускницю нашої кафедри Панкову Тетяну з втіленням розробок її магістерської роботи в життя!

Оцініть новину:
9

Читайте також

«Потрібно вимірювати все, що вимірюється і робити вимірним те, що поки що не піддається виміру» Галілео Галілей Вивчення з пер..
На кафедрі телекомунікаційних технологій знов інформація про інноваційні рішення, які прямо впливають на компетенції наших випускників - корпорація Go..
Ми пропонуємо вам навчатись на кафедрі Телекомунікаційних технологій за освітньою програмою «Волоконно-оптичні системи передачі» спеціальн..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 420
^