Вебінар «Розумна обробка даних та моделювання в Cognos Analytics» від компанії IBM, партнера кафедри СА

15:48, 07-02-2019

Кафедра Системного аналізу приділяє велику увагу теоретичній і практичній підготовці студентів-аналітиків Державного університету телекомунікацій для забезпечення рівня їх підготовки відповідно до сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри. Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна лабораторія, в якій здійснюється підготовка спеціалістів із використанням сучасного програмного забезпечення компаній-партнерів кафедри.

Враховуючи потребу бути в курсі останніх рішень світових компаній-вендорів, кафедра сприяє залученню студентів, аспірантів та викладачів Університету до участі у вебінарах, конференціях та конкурсах, які проводять її компанії-партнери.

Компанія International Business Machines (IBM), партнер кафедри Системного аналізу та розробник системи управління базами даних DB2, яка використовується при викладанні курсу «Організація баз даних та знань» для системних аналітиків та програмістів у Державному університеті телекомунікацій, проводить вебінар на тему «Розумна обробка даних та моделювання в IBM Cognos Analytics», який відбудеться 28 лютого 2019 року о 18:00-19:00 за Києвом.

Бізнес-професіоналам потрібний простіший і швидший спосіб поєднання даних із усіх типів джерел для того, щоб вони могли використовувати передові аналітичні засоби у звичайній роботі, не покладаючись на тривалі традиційні процеси підготовки даних.

Відвідайте цей вебінар для того, щоб побачити нові захоплюючі можливості штучного інтелекту в IBM Cognos Analytics, які значно зменшують складність підготовки даних. У ньому ви побачите, як особисті, зовнішні та IT-дані можуть бути об'єднані для прискорення інтерактивної аналітики, навіть якщо у вас повільна база даних. Також дізнайтеся, як можна зробити некрасиві дані красивими за допомогою параметрів підготовки даних самообслуговування в Cognos Analytics.

Cognos Analytics дозволяє зайнятим професіоналам витрачати більше часу на більш важливі пріоритети, скорочуючи час підготовки даних:

• Пошук потрібних даних за допомогою повсякденної мови – Cognos Analytics використовує вбудовані функції природних мов, які можуть зрозуміти значення ваших пошукових термінів.
  • Розпочніть свій аналіз швидше, оскільки автоматичне моделювання пропонує розумні способи змішування та об'єднання даних із декількох джерел.
  • Відкрийте двері для будь-якого бізнес-користувача, щоб вивчити підключення до ваших даних, включаючи ті, які вони навіть не знали, як знайти.

Доповідач: Michael McGeein, Senior Offering Manager IBM Business Analytics.

Реєстрація за посиланням