Чекаємо молодших спеціалістів на 2 та 3 курси на спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія» до Державного університету телекомунікацій!

14:08, 08-02-2019

Просимо звернути увагу наших майбутніх студентів зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» на правила вступу в цьому навчальному році.

Кафедра Комп’ютерна інженерії приймає на 2 курс молодших спеціалістів зі всіх спеціальностей, всіх коледжів.

Але якщо Ви закінчили коледж по спорідненій спеціальності – ми пропонуємо вступити до нашого університету на кафедру Комп’ютерної інженерії одразу на 3 курс!!!

Не впусти таку можливість!

Для детальної інформації Ви можете звернутися до приймальної комісії Державного університету телекомунікацій (тел. (044) 249 – 25 – 91) або задати on-line питання завідуючій кафедрою Комп’ютерної інженерії.

Така можливість надасть більше шансів на вступ до обраної спеціальності!!!