GSMA's Mobile World Congress 2019 - всесвітній конгрес і виставка глобальної системи мобільного зв'язку

14:03, 09-02-2019

GSMA's Mobile World Congress пройде в Барселоні 25-28 лютого 2019.

GSMA Mobile World Congress (MWC) - найбільша в світі міжнародна виставка мобільних технологій і рішень, яка супроводжується конгресом представників ІТ-сектора, мобільних операторів, виробників мобільного контенту та власників профільних компаній з усієї планети.

Щорічна виставка проекту "Mobile World Congress" вважається найбільш очікуваною світовою подією на ринку мобільних технологій. Зустріч світового масштабу проходить в Барселоні щорічно на двох основних майданчиках: власне на виставці технологічних новинок MWC і в залі науково-практичної конференції, що проводиться з безпосередньою участю знакових персон в сфері телекомунікації і інформаційних технологій. За оцінками, 50 000 - 60 000 чоловік були учасниками минулих випусків MWC.

Компанії зустрічаються під час MWC, щоб створити нові підприємства, впроваджувати новітні продукти та говорити про майбутнє мобільного зв'язку. Деякі з найбільш важливих компаній - Google, Microsoft, Facebook, Dropbox, Foursquare, Nokia, Vodafone і Mozilla. Саміт пропонує унікальну можливість інженерам, науковцям і інвесторам, які працюють в області бездротових систем і мобільних додатків, поспілкуватися з провідними експертами та керівниками в сфері телефонії.

Співробітники кафедри мобільних і відеоінформаційних технологій відвідають цю виставку.