XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Ознайомча практика студентів 2 курсу кафедри ІКБ в світлі виконання інноваційного змісту навчання

10:20, 14-02-2019

Ознайомча практика – одна з пріоритетних сфер навчальної діяльності, важливий чинник удосконалення теоретичної і спеціальної підготовки майбутніх фахівців з захисту інформації.

В рамках ознайомчої практики 11.02.2019 р студенти  2 курсу кафедри ІКБ відвідали «БАКОТЕК». БАКОТЕК - це один з провідних дистриб'юторів ліцензійного програмного забезпечення в Україні, основним напрямком діяльності якої є поставка та підтримка продуктів, що забезпечують інформаційну безпеку підприємств. Студентів ознайомили з розробками таких фірм, як  F5 Networks, Ixia, McAfee. Це розробники і виробники рішень для тестування, моніторингу та захисту фізичних і віртуальних мереж. Всі рішення легко інтегруються в будь-яку інфраструктуру: локальну, хмарну або гібридну.

12.02.2019 р. в актовій залі університету другокурсники зустрілися з представниками компанії Dynamics, які повідомили студентів про дистанційне навчання на курсах Dynamics Education в зручний для них час, з можливістю отримання сертифікату після закінчення курсу та проходження подальшої практичної підготовки і працевлаштування.

Також 12.02.2019  студенти відвідали компанію Digital Guardian, яка забезпечує реалізацію рішень у сфері захисту даних як від внутрішніх, так і від зовнішніх загроз.

Враження студента групи БСД-21 Таранюка Владислава від екскурсії в компанію Digital Guardian

12 лютого 2019 року я був на екскурсії в компанії під назвою Digital Guardian. Дана компанія має офіси у провідних країнах світу серед яких США, Великобританія, Індія, Китай та інші. Під час самої екскурсії ми детально познайомились із DLP-системами. Як ми дізнались від одного з працівників компанії, це програмний продукт, створений для запобігання витоку конфіденційної інформації за межі корпоративної мережі. На даний момент ринок DLP-систем є одним з найбільш швидкозростаючих серед усіх засобів забезпечення інформаційної безпеки. Втім, вітчизняна сфера інформаційної безпеки поки не зовсім встигає за світовими тенденціями, в зв'язку з чим на ринку DLP-систем в нашій країні є свої особливості, у чому ми переконались, почувши випадки витоку конфіденційної інформації у реальному житті. На даний момент основними гравцями світового ринку DLP-систем є компанії, які широко відомі іншими своїми продуктами для забезпечення інформаційної безпеки в організаціях. Це, перш за все, Digital Guardian, Symantec, McAffee, TrendMicro, WebSense. Загалом дана екскурсія мені сподобалась, так як я дізнався багато нового за сучасний ринок інформаційної безпеки і, на мою думку, кожен спеціаліст цієї сфери повинен не стояти на місці, а кожного дня дізнаватись щось нове, бо як відомо - забезпечення захисту інформації буде користуватись попитом завжди.

Читайте також
Переглядів: 3 719