Співпраця кафедри української мови та кафедри іноземної мови у Державному університеті телекомунікацій

14:34, 14-02-2019

Викладачі кафедри української мови Навчально-наукового інституту гуманітарних і природничих дисциплін  та іноземні слухачі Підготовчого відділення поділилися досвідом  з колективом кафедри іноземної мови Державного університету телекомунікацій щодо організації та методики самостійного опрацювання теретичного матеріалу та особливостей культури ведення конспекту.

Презентація зразка письмового оформлення вивченого матерілу відбулася на засіданні кафедри іноземної мови. Свої усні та письмові  досягнення викладачам продемонстрував іноземний слухач з Китаю Чень Сянцзюнь.

Щоб отримати гідну освіту або побудувати свою кар’єру, в першу чергу необхідно навчитися робити конспекти. Такий спосіб допомагає легше засвоїти навіть дуже об’ємну інформацію. Людина зможе з легкістю пригадати те, що вона писала, коли це буде потрібно. Як вести конспект? Процес із першого погляду здається легким, але насправді це серйозна робота, яка вимагає уваги, підготовки й вміння слухати.

На сьогодні робочий зошит для практичних занять є одним із основних компонентів навчально-методичного комплекту з дисципліни. Одне з перспективних завдань сучасної педагогіки полягає у визначенні алгоритмів оформлення робочих зошитів та їх впливу на вирішення проблеми диференціації і індивідуалізації процесу навчання, спрямованості на підвищення ефективності засвоєння матеріалу, формування практичних вмінь та навичок, удосконалення самостійної діяльності.