Запрошуємо до навчання випускників коледжів за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології!

21:45, 16-02-2019

Кафедра Інформаційних систем та технологій запрошує до навчання випускників коледжів за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології!

Випускник спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології  зможе працювати в будь-якій з галузей, яка так чи інакше пов'язана з IT-сферою. Це первинні посади: професіонала в області обчислювальних систем; розробника обчислювальних систем; технічного фахівця в області обчислювальної техніки; техніка-програміста. Такі фахівці необхідні в державних і комерційних організаціях. Робота може бути віддаленою, а за умови високого професіоналізму реально влаштуватися не тільки в вітчизняну, а й в зарубіжну компанію. Програма спеціальності передбачає вивчення:

• Мов програмування: С++/C#, Python, Java, та ін.
  • Системного програмування, Технології Business Intelligence, управління IT-проектами
  • Програмування IOS
  • Технологій розробки програмного забезпечення
  • Комп`ютерної графіки
  • Мобільних технологій та засобів зв`язку
  • Серверних операційних систем та платформ НРЕ, організацію баз даних та знань, паралельних та розподілені систем
  • Технології та моделювання IoT («інтернет речей» поєднує не лише безліч різних приладів і датчиків, об'єднаних між собою проводовими і безпроводовими каналами зв'язку і підключених до мережі Інтернет, а це більш тісна інтеграція реального та віртуального світів, в якому спілкування відбувається між людьми і пристроями);
  • Хмарних технологій, штучного інтелекту, робототехніки;
  • Посилене вивчення технічної англійської мови.

В процесі навчання, в рамках дисциплін, студенти мають можливість отримання міжнародних сертифікатів Cisco, Oracle, Hewlett-Packard та ін., що надасть їм пріоритет при влаштуванні на роботу.

Важливим пріоритетом у виборі даної спеціальності є вартість навчання, яка складає 6950грн. за семестр.

Також, для наших студентів створено студентський центр, де вони можуть проводити як навчальні, так і розважальні заходи.

Запрошуємо випускників коледжів в наше родинне коло!

Для швидкої орієнтації кафедра вказує основні дати:

Основні дати

1.

З 10.07.2019 по 22.07.2019

Прийом заяв та документів у паперовій формі

2.

З 23.07.2019 по 30.07.2019

Проведення вступних випробувань

3.

01.08.2019 о 1200

Оприлюднення рейтингового списку рекомендованих до зарахування

4.