Кафедра Інженерії програмного забезпечення запрошує на курсы «WEB-розробка з нуля»

16:16, 17-02-2019

Веб-розробка — процес створення веб-сайтів або веб-додатків.

Основними етапами процесу є веб-дизайн, верстка сторінок, програмування для веб на стороні клієнта і сервера, а також конфігурування веб-сервера.

Існує маса різноманітних систем, фреймворків, мов, сервісів, бібліотек та структур, які можуть створювати та генерувати веб-сторінки на веб-сайтах. Але більшість з них об’єднує той факт, що усі веб-сайти будуються з допомогою мови розмітки HTML та каскадних таблиць стилів CSS.

HTML/CSS запускається на стороні комп’ютера-користувача. Сторона користувача (її ще називають веб-браузером) називається front-end, а back-end означає, що спеціаліст працює із кодом, який запускається на стороні комп’ютера-сервера:

• генерує HTML сторінку, яку запитав користувач в адресі браузера;
  • отримує дані від користувача і записує їх в базу;
  • розробляє дизайн бази даних;
  • розробляє додаткові функціональні модулі, такі, як система користувачів на веб-сайті, форми редагування змісту і т.д.;
  • розробляє логіку щодо співпраці із іншими зовнішніми сервісами;
  • і ще багато, багато іншого.

Завдяки швидкому прогресу веб-браузерів з’явилась окрема спеціалізація: front-end програміст. Даний спеціаліст займається розробкою динамічного функціоналу на стороні браузера. Його основна мова програмування – JavaScript (JS). З її допомогою він створює так звані “живі” аплікації: веб-сайти, які без перевантаження і навігації постійно надають користувачу оновлену інформацію. Це і чати, і динамічні стрічки новин, і будь-які інші веб-сторінки, що безперебійно працюють без перевантаження.

Якщо Вас цікавить дана спеціалізація, запрошуємо на курси «WEB-розробка з нуля».

Заняття проводить спеціаліст з практичним досвідом роботи, асистент кафедри Інженерії програмного забезпечення Залива Віталій.

Курс розрахований на 2 місяці (16 занять), вартість навчання 1500 грн. за місяць. Заняття 2 рази на тиждень. Розпочинаємо 1 березня!

Теми курси «WEB-розробка з нуля»:

1. Введення в індустрію веб - розробки (front-end, back-end)
  2. Для чого потрібен HTML, CSS, JS
  3. Основи розмітки сторінки
  4. Що таке і навіщо потрібні доступні веб - інтерфейси?
  5. Нарізка навчального макета в Photoshop, і його розмітка
  6. Введення в сітки
  7. Декоративні елементи
  8. Доопрацювання навчального макета
  9. Введення в JS
  10. Змінні, типи даних, масиви
  11. Об'єкти, цикли, функції
  12. Робота з DOM

Записатись на курс можна з 8.00 до 17.00 в ауд.326 або ауд.310, або за тел.249-25-45.

Запрошуємо на курс і Ви створите власний сайт самостійно і якісно!