Постійно діючі курси Java оголошують набір весняної групи

14:15, 20-02-2019

Кафедра Комп’ютерних наук оголошує набір у весняну групу постійно діючих курсів програмування на мові Java. Старт групи – 4 березня. Тривалість курсів – 20 тижнів. Курси проходять у форматі тренінгу, 2 заняття на тиждень: вебінар та очна зустріч у комп’ютерному класі (ауд. 132). Вартість – 7000 грн. Наприкінці курсів всім учасникам видаються сертифікати про успішне завершення курсів.

Особливістю курсів є підготовка за програмою сертифікаційного іспиту Oracle 1Z0-808 для отримання сертифікату Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer I. При бажанні, даний сертифікат можна отримати пройшовши тестування в авторизованому тестовому центрі Pearson Vue.

Програма курсу

Структурне програмування

Основи алгоритмізації, лінійні програми, примітивні типи даних, масиви, розгалудження, цикли, foreach, break, continue і т.п.

Об’єктне програмування

• Структура класу, шаблон Model-View-Contrоller
  • Ключове слово static. локальні змінні, змінні екземпляра, змінні класу
  • Метод main(), аргументи в методі main()
  • Типи методів, передача в метод в якості аргументів примітивів та об’єктів, перевантаження методів
  • Конструктори, перевантажені конструктори
  • API. API класу String, Date, Math
  • Особливості роботи з класом String та класами-обгортками
  • Пакети, іmport, static import.
  • Ініціалізація змінних, в т.ч. локальних та об’єктних. Порядок ініціалізації, блоки ініціалізації
  • Наслідування, відношення has-a,is-a.UML-діаграми,класи Calendar, GregorianCalendar, Date
  • Модифікатори доступу
  • Ключове слово this, ключове слово super. Клас Object
  • Перевизначення методів. Методи toString(), equals()
  • Поліморфізм. Covariant returns
  • Ключове слово final. Приведення типів об’єктних змінних, оператор instanceof
  • Абстрактні класи, інтерфейси, інтерфейси Comparable, Comparator
  • Внутрішні класи. Реалізація множинного наслідування
  • Колекції. Клас Arrays. Інтерфейси Collections, List. Клас ArrayList
  • Обробка виключень (exceptions)

ДОДАТКОВО

• Лямбда-вирази
  • робота із текстовими файлами
  • parsing
  • strings, wrappers
  • enums, varargs, garbage collector

Курси розраховані на «нульовий» початковий рівень знань програмування. При відповідальному відношенні до навчання (присутність та робота під час занять, самостійне виконання домашніх завдань - тестів та програмних проектів) вихідний рівень знань буде відповідати рівню «Java 8 (Core)». Даний рівень  є мінімально необхідним при прийнятті на посаду рівня «junior programmer/developer».

На даних курсах з 2016 року вже пройшли підготовку більше 60 слухачів з числа студентів ДУТ та інших бажаючих з міста Києва.

Запис на курси

Віктор Вишнівський, каб. 103 (063-4747924)

Олег Ільїн, каб. 104 (067-9010303) або реєструйтесь на сайті

Чекаємо на вас!

Але поспішайте, час формування групи завершується!

P.S. Java Clock – скріншот одного з проектів, який розроблявся під час занять.