Вітаємо переможців студентського Екватора!

09:13, 21-02-2019

«Качина теорія» менеджменту:
пливуча по воді качка зовні здається спокійною і незворушною,
але її лапки під водою працюють дуже-дуже швидко
»

(І. Адізес)

19.02.2019 року відбувся щорічний «студентський Екватор», який організовується та проводиться кафедрою менеджменту. В заході приймали участь студенти третього курсу МНД-31, на чолі з куратором Сорокою А.М., з присутніх гостей були запрошені проректор з науково-педагогічної роботи Беркман Л.Н. та директор ННІМП Федюнін С.А., кафедра.

Мета заходу: розглянути творчі підходи та вміння студентів, шляхом залучення до відкритих заходів, пошукових форм роботи; сприяти зміцненню позицій студентського самоврядування в університеті; ознайомитися із засвоєнням студентів різноманітними напрямками менеджменту; ознайомитися з вибором своєї професії за рахунок своїх можливостей.

Після усіх виступів студентів, була проведена процедура таємного голосування щодо визначення переможців у трьох номінаціях: «Реалізатор власної мрії»; «Менеджер нового покоління»; «Team-leader».

З гордістю можемо назвати переможців трьох номінацій, а саме:

• «Реалізатор власної мрії» - Шороп Владислав.
  • «Менеджер нового покоління» - Байдін Микита.
  • «Team-leader» - Францева Ольга.

Щиро висловлюємо свою подяку завідувачу кафедри Гудзь О.Є., проректору з науково-педагогічної роботи Беркман Л.Н., директору ННІМП Федюніну С.А. та гостям цього заходу. Хочемо побажати своїм студентам успіхів в досягнені своїх цілей, ми віримо у вас – ви наше майбутнє!