Продовжуємо оновлювати матеріально-технічну базу лабораторії на кафедрі ІСТ!

16:35, 21-02-2019

Лабораторія 225, завдяки партнерам кафедри компанії Pipl.ua поповнилася новим обладнанням, а саме автономним контролером  зі сканером відбитків пальців Dahua DHI-ASI1212D.

Основне призначення контролера полягає в забезпеченні  контролю за доступом до об'єкту, який знаходиться під охороною. Застосовуються різні варіанти ідентифікації: вбудований зчитувач карт, кодова клавіатура і сканер відбитків пальців.

Ідентифікація відбувається за допомогою вбудованих зчитувачів Mifare (13.56MГц) і біометричного, а також клавіатури. Якщо для виходу встановлюється кнопка, то використовувати контролер для повного обліку робочого часу неможливо. Якщо ж підключається зовнішній зчитувач по Wiegand або RS485, то автономний контролер перетворюється в повноцінний біометричний термінал обліку робочого часу. Зв'язок з ПК здійснюється через Ethernet port RJ-45 по TCP/IP або по шині RS485. Налагодження та управління пристроєм виконується з програми Smart PSS (в комплекті), DSS.

Контролер дозволяє зареєструвати до 30000 ідентифікаторів користувачів (наприклад, карт) і зберігає до 150000 повідомлень про події у вбудованій пам'яті 16 Мб.

Користувачі в обліку контролера для зручності діляться на основні, VIP гості, чорний список і довільні групи. Максимальна загальна кількість груп 128, для яких можна передбачити розклад або графік, період дії та святкові дні.

Працює контролер доступу Dahua DHI-ASC1212D від стандартного мережевого блоку DC 9В-15B / 200мА.

В ході занять з автономним контролером студенти матимуть змогу:

• програмувати контролер під різні карти;
  • налаштовувати списки доступу:
  • вносити в базу біометричні данні.

В результаті студенти кафедри отримають навички роботи з контролером, а саме опанують функції ідентифікації, керування, визначення даних, сортування ідентифікаторів користувачів.