Звіт аспіранта Терещенко А. І. за результатами дисертаційних досліджень на розширеному засіданні кафедри УІКБ

10:30, 23-02-2019

21.02.2019 року в конференц-залі університету відбулося друге розширене засідання кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою з питання обговорення результатів наукових досліджень аспіранта Терещенка Антона Ігоровича.

На засіданні були присутні представники:

• кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою: завідувач кафедрою доцент, к.т.н., с.н.с. Курченко О.О., доценти кафедри: к.т.н., с.н.с. Щебланін Ю.М., к.е.н., доц. Мордас І.В., ст. викладач кафедри Серяков І.І.
  • спеціалізованої вченої ради Д26.861.05 при Державному університеті телекомунікацій: д.т.н., проф. Вишнівський В.В., д.т.н., проф. Барабаш О.В., д.т.н., проф. Ільїн А.Ю., д.т.н., проф. Машков О.А., д.т.н., с.н.с. Савченко В.А.

В процесі обговорення результатів досліджень була відзначена їх актуальність і запропоновано:

• скорегувати доповідь і презентаційні матеріали;
  • підготуватися для розгляду дисертаційної роботи в спеціалізованій вченій раді за спеціальністю, пов'язаної з напрямком досліджень.