Практика студентів спеціальності Інформаційні системи та технології

13:09, 26-02-2019

Партнери кафедри ІСТ, компанії Київстар, Binotel та інші відомі IT-компанії, зацікавлені в працевлаштуванні студентів Державного університету телекомунікацій, які мають достатній рівень підготовки за фахом. Минулого року, в компанії Binotel проходили практику студенти 2 курсу спеціальності Інформаційні системи та технології, деякі студенти отримали посади в компанії.

Кафедра Інформаційних систем та технологій забезпечила студентам третього курсу спеціальності ІСТ проходження практики в ІТ-відділах компаній Київстар, Антимонопольний комітет України, Центральний державний архів України (з 25 лютого по 22 березня 2019).

Після вивчення студентами теоретичної частини, проводиться виробнича практика, метою якої є закріплення знань, відпрацювання вмінь і навичок в умовах майбутньої фахової діяльності, набуття практичного досвіду. Під час виробничої практики студенти детально знайомляться з виробництвом і вивчають технології, організацію та управління виробництвом, обладнання, що при цьому використовується, виконують обов’язки спеціаліста на робочому місці при безпосередньому керівництві з боку фахівців баз практики.

Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики, набуття практичного досвіду для подальшого успішного працевлаштування в галузі інформаційних технологій!!!