Сертифіковані курси від Eultelsat

09:11, 28-02-2019

28 березня 2019 року о 15.15 (п'ята пара) в навчальному центрі Eultelsat (аудиторія 211) розпочнуться сертифіковані курси EultelsatTooway™ product introduction & terminal installation.

Отриманні теоретичні знання та практичні навички дозволять розпочати власний бізнес та мати переваги при працевлаштуванні. Випускники курсів отримують сертифікат, що підтверджує отриманий досвід і є актуальним у 26 провідних країнах світу.

Навчальні питання:

• налаштування до роботи супутникового телебачення;
  • налаштування до роботи швидкісного широкополосного супутникового інтернету технологій Tooway;
  • налаштування відеоспостереження;
  • підключення в експлуатацію та оформлення необхідної документації.

Курси проводитимуть:

• інженер з технічного навчання компанії «Eutelsat» - П`єр Луїджі Пеллегріно;
  • начальник відділу супутникового зв`язку ПрАТ«Датагруп» - Володимир Олексійович Пороло;
  • професійний інсталятор супутникового обладнання та відео нагляду, носій практичного досвіду - Скрипник Володимир Генадійович;
  • професійний інсталятор супутникового обладнання та відео нагляду, носій практичного досвіду - Листопад Руслан Олександрович.

Запис на курси: Геннадій Власенко каб. 306  тел.(050) 974 26 67, (093) 069 53 54

Анна Недопако каб. 211 тел. 249 25 21.

Фотографії