МІЖНАРОДНИЙ ГРАНД ФОРУМ BIT-2019 У КИЄВІ

14:20, 01-03-2019

26 лютого викладачі факультету Інформаційних технологій були присутні на  головної події вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародному Гранд Форумі «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Smart SMB. Навколо Безпеки» (або BIT-2019).

Цей унікальний галузевий захід відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збирає найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

Кожна кафедра факультету Інформаційних технологій отримала багато корисної інформації для впровадження в навчальній процес. Були проведені зустрічі з представниками провідних IT компаній, обговорювалися питання співпраці та надання студентам проходити стажування в цих компаніях.  Представники провідних IT компаній виразили зацікавленість в більш глибоких контактах  з Державним університетом телекомунікацій.

По закінченню заходів були розіграні призи. Один з призів був виграний завідувачем кафедри Комп’ютерних наук Вишнівським Віктором Вікторовичем.