Маркетинг-2019: правильний вибір майбутньої професії

14:40, 01-03-2019

Багатьом старшокласникам стало важче обирати майбутній фах, адже сучасний світ професій став дуже різноманітний, а також збільшилась кількість вищих навчальних закладів. Професійна орієнтація допомогає учням та їх батькам дізнатися про професійні вимоги пропонованих професій, що може надалі відбитися на виборі вузу і кар'єри.

Саме тому кафедра маркетингу почала проводити профорієнтаційну роботу. До неї були залучені викладачі: завідувач кафедри маркетингу д.е.н., професор Виноградова О.В., к.е.н., доцент Євтушенко Н. О., к.е.н., доцент Плахотнікова Л. О., к.е.н., Дарчук В. Г., ст. викл., Крижко О.В.  та студенти 3 курсу: Саянна Яна, Побережна Світлана, Тарасюк Альона, Савенко Анастасія.

Було відвідано коледжі, школи № 25, №253, №197 та інші м. Київ. Майбутні абітурієнти запрошувалися до ДУТ. Майбутнім студентам розповідали про спеціальність маркетинг, яка готується у Державному університеті телекомунікацій, що є дуже перспективною у нашому світі. Абітурієнти цікавились даною спеціальністю, умовами вступу, оплатою навчання, статусом на ринку праці, можливостями подальшого працевлаштування і зарплатою яку вони можуть отримати після навчання.

Досить велику увагу було приділено перевагам Державного університету телекомунікацій. До яких відносяться:

• Навчання проходить у спеціалізованих класах та лабораторіях, оснащених сучасним новітнім обладнанням від провідних світових компаній HP, Alcatel-Lucent, D-link, Huawei, ZTE, IBM;
  • Кожен студент має безкоштовний доступ до високошвидкісного Wi-fi, адже корпус університету повністю покритий  Wi-fi мережею;
  • В Університеті студенти отримують теоретичні знання, практичні уміння та навики відповідно до розвитку науково технічного прогресу та вимог роботодавців;
  • Отримання сертифікатів від провідних компаній;
  • Підготовка здійснюється у найперспективніших сферах ІТ – технологій;
  • Найвищі заробітні плати отримують випускники Державного університету телекомунікацій.

Ці переваги  дають  змогу випускнику бути конкурентоспроможними на ринку праці.

Також випускники дізнались про наявність військової кафедри, та те що в університеті приділяють увагу поглибленому вивченню англійської технічної мови, а пари зі спеціальності починаються з 1 курсу.