Закінчення практики у економістів другого курсу

14:55, 01-03-2019

Студенти другого курсу спеціальності 051 «Економіка» закінчили ознайомчу практику. Даний вид практики є частиною комплексної практики з фаху, яка формує специфічні професійні вміння, відповідні галузевої специфіки підприємства.

В рамках проходження практики студенти набули практичного досвіду в сфері діяльності підприємств ІТ галузі, а саме: підготовки усіх необхідних матеріалів для прийняття ґрунтовних рішень щодо аналізу сучасного стану розвитку ІТ галузі та підприємств, що відносяться до неї; орієнтуватися в діловій документації і аналітичних довідках про діяльність підприємства, установ і організацій складання та читання аналітичних матеріалів, технологічних схем обробки інформації та прийняття рішень для ефективного функціонування підприємства.

Не слід забувати, що ІТ-галузь є однією з найбільш перспективних, динамічних і інноваційних галузей сучасної економіки України. Тому ознайомча практика є невід’ємною частиною у формуванні професійного рівня студента, який спеціалізується в області інформаційних технологій.