Співпраця освіти та бізнесу в умовах євроінтеграції

16:06, 03-03-2019

1 березня 2019 року відбувся Міжнародний форум проектних менеджерів «Співпраця освіти та бізнесу в умовах євроінтеграції: проектний підхід», у якому взяв участь завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Дименко Р.А.

Мета форуму – пошук спільних рішень у сучасній освіті для підготовки в університетах менеджерів для потреб ринку праці, адже захід такого формату є чудовою площадкою для обміну думками та досвідом провідних представників освіти та бізнесу щодо актуальних питань розвитку та реформування вітчизняної освіти в контексті викликів сьогодення. Форум зібрав кращих експертів та спікерів, серед яких – представники бізнесового та освітнього середовища, профільних асоціацій та об’єднань роботодавців, органів місцевого самоврядування, міністерських структур, департаментів і директоратів.

Завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Дименко Р.А. розповів учасникам форуму про інноваційні зміни у змісті навчання та нові освітні підходи у Державному університеті телекомунікацій. До обговорення цього питання долучилися й студенти, які висловили побажання ревізувати освітні програми і навчальні плани таким чином, щоб надати навчанню більш практичної спрямованості та наблизити освіту до потреб ринку. Це питання викликало жваву дискусію і під час другої панелі «Неформальна бізнес-освіта: навчання впродовж життя», присвяченої аналізу потреб ринку праці та можливості реалізації академічного підприємництва у вищих закладах освіти.

Вас може зацікавити:

1. Інноваційний підхід до підприємницької освіти