Китайська делегація відвідала «Розумну лабораторію» на кафедрі Інформаційних систем та технологій

09:32, 07-03-2019

На кафедру Інформаційних систем та технологій завітала делегація з Китаю. Директор китайської школи з асистентами прибули для залучення своїх учнів до навчання в Державному університеті телекомунікацій. Для гостей була проведена екскурсія по університету, в тому числі і по «Розумній лабораторії» кафедри ІСТ. Продемонстрована робота 3D-принтера, роботів Makeblock, автономного контролера, системи охорони розумного будинку.

Завідувач кафедри  Інформаційних систем та технологій Сторчак Каміла Павлівна розповіла про те, як новітнє обладнання інтегровано в навчальну програму дисциплін що проводяться на кафедрі, таких як:

• Технології Інтернет речей;
  • Моделювання Інтернет речей;
  • Робототехніка;
  • Технологія VoIP.

Більшість з цих дисциплін проводяться англійською мовою, що забезпечує можливість іноземним студентам отримати теоретичний та практичний досвід у сфері інформаційних технологій.

Делегація високо оцінила нашу матеріально-технічну базу. Сподіваємось в майбутньому на плідну співпрацю!