Велика зацікавленість іноземних студентів спеціальністю «менеджмент»

12:03, 07-03-2019

В контексті реалізації інноваційної моделі розвитку кафедра менеджменту постійно розвиває та зміцнює міжнародні навчально-наукові зв’язки. Шостого березня відбулася чергова зустріч завідувача та викладачів кафедри менеджменту з китайською делегацією. Потенційні абітурієнти проявили велику зацікавленість інноваційною складовою навчання в Державному університеті телекомунікацій. Зокрема, тісною співпрацею кафедри підприємствами-партнерами в сфері телекомунікацій та інформатизації, можливостями отримання додаткових сертифікатів вже під час навчання, проходження практики та стажування. Сильною стороною освітньо-професійних програм кафедри є відповідність компетенцій вимогам потенційних роботодавців, набуття не лише теоретичних знань, а й практичних навичок застосування сучасних інформаційних технологій в менеджменті.

Кафедра має великий досвід підготовки іноземних студентів, які навчаються на всіх курсах спеціальності. Наш випускник з Китайської Народної Республіки здобуває ступінь доктора філософії в аспірантурі. Якісний склад науково-педагогічного колективу кафедри менеджменту (7 докторів наук, 7 кандидатів наук) забезпечує високу якість підготовки фахівців у сфері управління.  Зустріч проходила в спеціалізованій лабораторії кафедри «Навчально-тренувальна фірма», це дало можливість потенційним абітурієнтам ознайомитись матеріально-технічним обладнанням кафедри.