Передзахист докторської дисертації

17:33, 07-03-2019

Основними векторами розвитку Державного університету телекомунікацій є укріплення освітньої платформи, удосконалення інноваціонної наповненості наукових та навчальних спрямувань.

Тому, за останні роки спростерігається динамічність та результативність наукових пошуків викладачів.

5 березня 2019 року о 13 годині в конференц-залі Державного університету телекомунікацій відбулося засідання міжкафедрального семінару для обговорення дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеню доктора економічних наук Легомінової Світлани Володимирівни на тему: «Управління конкурентними перевагами телекомунікаційних підприємств: теорія і методологія», науковий консультант – доктор економічних наук, професор Гусєва Ольга Юріївна.

За результатами міжкафедрального семінару було прийнято рішення рекомендувати дисертаційного дослідження для подальшого розгляду у спеціалізованій вченій раді університету.