Систематизація бізнесу

19:05, 10-03-2019

Побудуйте картину системної компанії у себе в голові та впровадьте її на практиці

Для отримання стабільного прибутку і мінімізації форс-мажорів не обов'язково працювати по 20 годин на добу і тягнути на собі процеси до тих пір, поки дозволяє здоров'я. Все, що потрібно - це системність, що дозволяє назавжди попрощатися з операційним хаосом.

«Систематизація бізнесу» - це не тільки покроковий план реорганізації бізнесу, але і набір практичних інструментів по його втіленню. Головне - ви можете впровадити їх самостійно, роблячи маленькі і прості кроки назустріч системної компанії з автоматизованими процесами.

Ми навчимо вас системі покрокового запровадження змін - систематизації бізнесу. Ви поетапно пропрацюєте головні елементи роботи системної компанії:

1. Побудова конкурентної бізнес-моделі
    Бізнес-модель - це основа вашого бізнесу, в якому ще до етапу запуску закладено майбутній успіх вашої компанії.
  2. Впровадження ефективної моделі маркетингу або продажів
    На цьому етапі ви будуєте міст між вами і майбутніми клієнтами: створюєте знання про ваш продукт, розвиваєте лояльність і після стимулюєте продажу.
  3. Створення організаційної структури і налагодження бізнес-процесів
  4. Підбір сильної команди і …

Хочеш дізнатися більше?

Вступай до лав студентів спеціальності підприємництва, торгівлі і біржової діяльності в Державному університеті телекомунікацій!

Вас може зацікавити:

1. Ефективність лідера в бізнесі
  2. Як започаткувати успішний бізнес-проект
  3. Стартап: бути чи не бути
  4. Курс «Економіко-правові аспекти створення та ведення бізнесу в Україні»