Бізнес-тренінг «Соціальні мережі в бізнесі»

17:31, 11-03-2019

14 березня відбудеться черговий бізнес-тренінг на тему «Соціальні мережі в бізнесі». Проводить тренінг Ольга Філіна – директор по роботі з клієнтами в Агентстві маркетингових комунікацій URBANIST, автор книги «Facebook-ефект для бізнесу і самопіару», координатор проекту «Україна-Норвегія» в Міжнародному фонді соціальної адаптації, експерт з просування бізнесу в соціальних мережах Facebook, Twitter, Linkedin і YouTube та ін.

Основний час чергового бізнес-тренінгу буде присвячено просуванню бізнесу в соціальній мережі Instagram. За умови успішного проходження бізнес-тренінгу слухачам будуть видані сертифікати.

Початок бізнес-тренінгу о 9:45, захід відбудеться у 415 ауд. – спеціалізованій лабораторії кафедри менеджменту.

Запрошуємо всіх бажаючих.